Klimatyzacja – sprzedaż, serwis, montaż

Jako autoryzowany dystrybutor sprzętu klimatyzacyjnego marki Panasonic, LG, Coolwex, Chigo posiadamy w ofercie ponad 100 modeli urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy szereg klimatyzatorów od jednostek najmniejszych, do rozbudowanych systemów VRF przeznaczonych do pracy w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych oraz w obiektach usługowych i przemysłowych.

Klimatyzacja Radom

Montaż klimatyzacji w Radomiu

We wszystkich proponowanych urządzeniach modele chłodzące i grzewczo-chłodzące działają w oparciu o sprężarkowy układ chłodniczy. Wszystkie modele klimatyzatorów oferujemy również z agregatami wykonanymi w technologii DC Inverter (oszczędność energii nawet do 45% w porównaniu do konwekcjonalnego klimatyzatora ON/OFF).

Oprócz sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, oferujemy profesjonalny montaż i uruchomienie. jak również serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.

Na dostarczane przez nas klimatyzatory udzielamy gwarancji nawet do 5 lat.

Innymi słowy, jeśli potrzeba Państwu klimatyzatorów, z których będziecie zadowoleni przez długi czas, proponujemy wybrać produkty z naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy. Na początek wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy i przekazać nam swoje potrzeby. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!
Wypełnij formularz kontaktowy >>

Klimatyzacja Radom? Wybierz nas!

Doświadczenie i profesjonalizm

Pracownicy naszego serwisu to wysokiej klasy inżynierowie, którzy gwarantują usługi dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb i wymagań. Konkurencyjne ceny i krótki czas wykonania zlecenia sprawiają, że firma Łukasz Szczęsny zdobywa coraz mocniejszą pozycję na rynku.

W ramach dodatkowej działalności Łukasz Szczęsny oferuje szkolenia BHP. Dowiedz się więcej >>

Zadbaj o optymalny klimat!

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę specjalnie dla Ciebie!
Łukasz Szczęsny Zakład naprawy – sprzedaży urządzeń chłodniczych
31-867 Kraków, os. II Pułku Lotniczego 5/36
NIP: 675-137-4922